Polo Yatçılık

                                                                       Polo yatçılık     

Hoş Geldiniz

Müşteri odaklı hizmet veren, genç, dinamik, güleryüzlü ve başarılı kadrosuyla günden güne büyüy en.POLO YATCILIK  olarak başarımızın sırrı müşterilerimize verdiğimiz kesintisiz değer ve destektir. Her gün büyüyen tekne boya sektöründe devamlı kendini geliştiren ve yeniliğe yatırımda sınır tanımayan, POLO YATCILIK sizlere mükemmeli sunmak için çalışmaktadır.

Tasarım geliştirme ve bilgi ağını daha da genişletme amacıyla yeni bir yapılanma içerisinde bulunan ekip ve ekipmanlarımızla  sisteme her gün yenilikler ekleyerek, müşterilerine farklı bir dünya yaratmaktadır.

POLO YATCILIK olarak hayatınızın keyfi olan teknelerinizin bakımı bizimle güvende…

Epoksi, boya, vernik, gel coat, poliüretan çözümler, pasta-polish ve zehirli uygulamalarınızı özen ve güvenle yapmaktayız.

Uzman ekibimizle Türkiye’n yat ve teknelerinizin tüm boya işlerini, bakım ve onarımını ve sezona hazırlama işlerini de titizlikle yürütmekteyiz. Talepler doğrultusunda Türkiye’deki diğer marinalarda da boya bakım, onarım ve diğer tüm teknik ihtiyaçlarınıza deneyimli ve uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.in tüm marinalarında hizmetinizdeyiz..

MİSYONUMUZ

POLO YATCILIK  firması olarak deneyimli ve uzman kadromuz ile sektörde kalite titizlik ve zamanında iş teslimi konusunda seçkin firmalar arasında yer almak.

VİZYONUMUZ

Siz değerli deniz dostu müşterilerimize Türkiye’deki tüm marinalarda kalite ve titizlikle her türlü yat ve tekne boya bakım ve onarım konusunda hizmet sağlayarak sektörün öncü firmalarından biri olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Firmamızın değişmez prensipleri daima kaliteli hizmet, zamanında iş teslimi ve uygun fiyat olmuştur. Deniz sektöründe zamanın öneminin bilincinde olan firmamız, zamanında iş teslimine azami dikkat göstermektedir.

Boya, vernik, epoksi ve polyester işlerinde müşterilerimizin her türlü ihtiyacına uzman kadro ve dünyaca tanınmış kaliteli malzemeler ile cevap vermektedir. Firmamız müşterilerine en uygun çözümleri üstün hizmet ve doğru zamanlama ile sunmayı amaçlar.

A Designed by Murat Kaplan